Smocze Dusze
... Tam, gdzie smoki żyją najdłużej ...



Forum Smocze Dusze Strona Główna Witam na forum Witam na forum
Obecny czas to Czw 20:28, 18 Kwi 2024

Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor
Smok171
Administrator
Administrator



Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1087
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/9

Płeć: Smok
Wto 18:55, 02 Lis 2010

Wiadomość
Witam na forum
Witam na forum,

z gory dziekuje osobom, ktore wczesniej wspolpracowaly na tym forum-za mily czas spedzony przed ta witryna...

jednakze wczesniejsze forum zostalo wyczyszczone, gdyz umarlo z braku aktywnosci uzytkownikow...

szkoda tracic takie forum w zwiazku z tym wrocilem posprzatac i stworzyc cos na nowo...

jesli ktos ma jakis pomysl, co zrobic z tym forum to prosze o pomysly


z powazaniem
Admin


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Smok171 dnia Śro 13:19, 03 Lis 2010, w całości zmieniany 6 razy
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty Smok171

Autor
ShadowTrail
Smok
Smok



Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/9
Skąd: Warszawa
Płeć: Smok
Pon 18:18, 04 Lip 2011

Wiadomość
Drogi adminie. Pytanie brzmi > po kiego wyczyszczono poprzednie forum?
Według mojego zwiadu zresztą to było to forum mocno pbem'owe a nie otherkinowe. Choć do działów ukrytych nie udało mi się zajrzeć Sad

Co do forum > a co chciałbys z nim zrobić, bo jak na razie to leży ono odłogiem i ci dragonkini bokiem uciekają nic nie pisząc (ale nie bój żaby ja ich wszystkich odnajdę i w ciemnościach zwiąże. Wystarczę ja jeden :3 )

Powinieneś przede wszystkim napisac coś o sobie bo inaczej to tak kiszkowato. Jakoś powątpiewam np. że pochodzisz z Chin Very Happy


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez ShadowTrail dnia Pon 18:19, 04 Lip 2011, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty ShadowTrail

Autor
Smok171
Administrator
Administrator



Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1087
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/9

Płeć: Smok
Pon 20:13, 04 Lip 2011

Wiadomość
Przeszło wiele czyszczeń... Wiele było adminów... Pamiętam co było dawniej i nikt nie chciał widzieć tego co było wcześniej... Trochę w rezultacie posprzątałem...

,,pbem'owe a nie otherkinowe'' oraz ,,dragonkini''

Każdy człowiek tak to nazywa (albo jeszcze zabawa w roleplay)-ja tak nie określam istoty która uważa siebie jako Smoka i czuje to w środku od siebie... Jeśli ktoś powie, że jestem chory na punkcie Smoków-niech tak sobie mówi, ja się tego nie wstydzę... Dumny z tego jestem co mam w środku i co czuję...

Ukryte fora? Nie ma takich...

Chcesz odnaleźć w ciemnościach? Jak... Dawniej to forum żyło... Dzisiaj... Hmm...

Cóż mam pisać o sobie... Smok jak Smok...


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty Smok171

Autor
ShadowTrail
Smok
Smok



Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/9
Skąd: Warszawa
Płeć: Smok
Pon 23:59, 04 Lip 2011

Wiadomość
Smok171 napisał:
Przeszło wiele czyszczeń... Wiele było adminów... Pamiętam co było dawniej i nikt nie chciał widzieć tego co było wcześniej... Trochę w rezultacie posprzątałem...


Czy jest sens wznieść wielki gmach, a potem go zburzyć tylko dlatego ze lokatorzy wyjechali?
Czy też lepiej zostawic go by przyszli lokatorzy mogli go zasiedlić i podziwiac coś wielkiego, fundament na którym można dalej budować? "Trochę" to mało powiedziane. Z forum została tylko baza userów z nieadekwatną liczbą postów

Smok171 napisał:

,,pbem'owe a nie otherkinowe'' oraz ,,dragonkini''

Każdy człowiek tak to nazywa (albo jeszcze zabawa w roleplay)-ja tak nie określam istoty która uważa siebie jako Smoka i czuje to w środku od siebie... Jeśli ktoś powie, że jestem chory na punkcie Smoków-niech tak sobie mówi, ja się tego nie wstydzę... Dumny z tego jestem co mam w środku i co czuję...

Ja to widzę trochę inaczej. Jeśli kocham drabiny, i mam ich zdjęć 10 tysięcy, a nawet nie wychodzę z domu bez drabiny, to czy jestem drabiną? W roleplajach bierze się udział dla zabawy, i większość uczestników zapewne nie uważała się tak naprawdę za smoki. Ale obecnie tylko ty możesz to ocenić, bo nikt inny z dawnych czasów nie pozostał

Jeśli czujesz się w środku smokiem to jednak zapewne jesteś dragonkinem > nie według definicji swojej a według definicji subkultury No ale ty wiesz przecież lepiej co czujesz, dlatego się pytam?


Smok171 napisał:

Ukryte fora? Nie ma takich...

Chcesz odnaleźć w ciemnościach? Jak... Dawniej to forum żyło... Dzisiaj... Hmm...

Cóż mam pisać o sobie... Smok jak Smok...

To nawiązanie do wiersza o Jedynym Pierścieniu z Władcy Pierścieni ^^

A czy chciałbys by żyło? Wygląda na to że często je odwiedzasz choć stoi puste. Z twojego awatara i postów wnioskuję że kieruje tobą nostalgia. Czy mam rację?

Co do tajnych forów > już wiem! Czyściłeś forum właśnie w listopadzie 2010? To dlatego jest rozbieżność w liczbie postów smoka Kaznos (linka nie będzie bo automat forumowy nie pozwala)

Smok jak smok.
hmmm Smoków jest cała masa. Wschodnie i zachodnie , zywiołowe jakieś inne, gwiezdne. Małe, duże, złe, głodne i mściwe. A może na odmianę pomocne i dobroduszne?
Lepiej zapytać wcześniej by nie skończyć jako obiad
Tak więc jakieś szczegóły jeśli można spytać?
Jak to jest być smokiem?


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty ShadowTrail

Autor
Smok171
Administrator
Administrator



Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1087
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/9

Płeć: Smok
Wto 8:14, 05 Lip 2011

Wiadomość
Jak to jest być Smokiem? Miłe uczucie... Mieć ogon, skrzydła... Znam parę Smoków podobnych do nie ma nie bawiących się w ,,roleplaye'' ani nie uważających się za ,,dragonkiny''... Ty tego nie rozumiesz i chyba nie zrozumiesz... Z resztą... Mów jak chcesz, przyszywanie łatek i nadawanie nazw ,,kin''-to ludzka cecha... Jeśli Tobie to odpowiada-to nazywaj tak siebie... Na to co mówisz wpływu nie mam...
A co do userów... To forum ma już ponad 5 lat...


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty Smok171

Autor
drage vann
Smok
Smok



Dołączył: 30 Paź 2016
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/9
Skąd: Wlkp
Płeć: Smok
Śro 0:51, 02 Lis 2016

Wiadomość
Dzień dobry. Niedawno narodziłem się na nowo. To dłuższa historia, ale w jej wyniku odkryłem, że mam smoczą duszę. Potwierdziły ten fakt dwie czarownice z euforią i ulgą. Od dłuższego czasu nie mogły mnie zlokalizować. Niby dusza anielska, ale coś masz w sobie, że włos się jeży - mówiły.
Teraz już się dziewczyny nie jeżą bo ogółem smoki cenią i szanują. No i smoków jest niezwykle mało.
Tym bardziej cieszy mnie iż forum dla smoków istnieje. Mam nadzieję, że odżyje bo coś tu cicho. Być może niedługo poznam smoczycę, o której słyszałem od moich wiedźm. Może da się tu również zaprosić.
No to ile jest tu prawdziwych smoków? Smile


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty drage vann

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Forum Smocze Dusze Strona GłównaWitam na forumWitam na forum
Obecny czas to Czw 20:28, 18 Kwi 2024
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - Glass˛ Created by DoubleJ(Jan Jaap)
Regulamin